+90 532 012 12 95

Sosyal Medyada Biz}

Firma Profili

HAKKIMIZDA

BAHAR Yapı Marka Değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.

Kendini sürekli revize eden uzman kadrosu, deneyimli mimarları, her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış projeleri ile sektöre beklentilerin ötesinde prestiji mekanlar kazandırmış, kalitenin adresi olmuştur.

İnşa ettiği projelerinde gerek konut gerekse iş sahalarında bugün insan hayatına değer katacak yarın için yatırım olacak ayrıntılar gözden kaçmamış konum ve gelecek analizi en ince detayına kadar projelerine katılmış müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur.

Bahar Yapı Ltd.Şti. 1983 yılında benimsediği yenilikçilik ilkesi ile hizmetlerini kaliteden ödün vermeden geleceği hedef alarak sürdürüyor.

Vizyonumuz

1983 yılında faaliyete başlayan Bahar Yapı Ltd.Şti. özgün karakteri ile kalite ve estetiği ön planda tutuyor.

Kendini sürekli revize eden uzman kadrosu deneyimli mimarları, her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış projeleri ile sektöre beklentilerin ötesinde prestijli mekanlar kazandırmış, kalitenin adresi olmuştur.

Değerlerimiz

BAHAR Yapı Marka Değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörde, birlikte çalıştığmıız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarmız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.
 Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak
 Projelerimizle bölgenin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak
 Toplam yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek
 İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini tüm projelerimize uygulamak
 Toplam yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek
 Gerek doğal afetler gerek asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek